Mooie foto's voor een schappelijke prijs!

Logo DansjaOp deze pagina kan je alle foto-downloadlinks vinden van de geweldige eindshows van Dansja op 23 juni 2019 met de titel: In The Mix!
Omdat Artstel Fotografie sponsor is kan je de foto’s GRATIS downloaden en voor eigen doelen gebruiken! Bij publicatie (bijvoorbeeld op Facebook of Instagram) van de foto’s die beginnen met ‘Artstel-‘ graag de naam ‘Arthur Krijgsman’ of ‘Artstel Fotografie’ vermelden.

Je kan kiezen om alles in 1 keer te downloaden (bovenste link per show) of de foto’s te downloaden per optreden. Alle links verwijzen naar WeTransfer en blijven geldig tot en met 30 september 2019.

Ook alle foto’s van fotograaf Edwin (show A) en Monique (show B) kan je hier downloaden (dat zijn ook de geweldige groepsfoto’s buiten)!

Namens Dansja, Edwin, Monique en Arthur: Heel veel plezier met de foto’s!

Show A

Alle foto’s van Show A in 1 keer downloaden (Let Op: Groot bestand van 7,8 GB) https://we.tl/t-id7tY1AoT0
Groepsfoto’s buiten https://we.tl/t-28PjNndhqk 
1. Selectie 1, 2, 3 en 4 https://we.tl/t-ShW4qAsi2k
2. Zaterdag 11.00 uur Kleuterdans https://we.tl/t-M7BPk4w5xU 
3. Vrijdag 16.30 uur Streetdance groep 6 en 7 https://we.tl/t-VRBxoYupcs 
4. Donderdag 15.15 uur Kleuterdans + donderdag 16.00 uur Streetdance gr 3 en 4 https://we.tl/t-TUV47aVWnX 
5. Woensdag 16.00 uur Klassiek/Modern groep 3 en 4 https://we.tl/t-YDn7f4a67f 
6. Selectie 3 https://we.tl/t-Mn8DLrMor9 
7. Woensdag 17.00 uur Klassiek groep 5, 6 en 7 https://we.tl/t-wgP7bGO1bG 
8. Vrijdag 14.45 uur Streetdance groep 2 en 3 https://we.tl/t-9im1u10kWA 
9. Dinsdag 16.00 uur Hip Hop groep 5, 6 en 7 https://we.tl/t-RpxVEWH2jJ 
10. Peuters https://we.tl/t-wJCba4xxO8 
11. Zaterdag 10.15 uur Streetdance groep 4, 5 en 6 https://we.tl/t-26dHRsaSJj 
12. Selectie 4 https://we.tl/t-H1a8uDxljE 
13. Woensdag 15.15 uur Kleuterballet https://we.tl/t-lx7mpHpn3v 
14. Selectie 1 https://we.tl/t-wYhMkJhQrA 
15. Maandag 16.30 uur Kleuterdans + maandag 16.30 uur Streetdance groep 5, 6 en 7 https://we.tl/t-HlJKJ1jO56 
16. Maandag 15.30 uur Streetdance groep 3, 4 en 5 https://we.tl/t-ijbwyJRemY 
17. Selectie 2 https://we.tl/t-OarmsXPeLI 
18. Dinsdag 18.00 uur Modern groep 6, 7 en 8 https://we.tl/t-DxZlvmAnga 
19. Vrijdag 15.30 uur Streetdance groep 4 en 5 https://we.tl/t-0Ng5sJDJ8G 
20. Woensdag 16.00 uur Klassiek/Modern groep 3 en 4 https://we.tl/t-N8ZumHVd8X 
21. Vrijdag 14.45 uur Streetdance groep 2 en 3 + 16.30 uur Streetdance groep 6 en 7 https://we.tl/t-OrnQzgp35b 
22. Zaterdag 11.00 uur Kleuterdans https://we.tl/t-5RZ3nFDOb7 
23. Donderdag 16.00 uur Streetdance groep 3 en 4 https://we.tl/t-O8wvYpPDZJ 
24. Woensdag 15.15 uur Kleuterballet + woensdag 17.00 uur Klassiek groep 5, 6 en 7 https://we.tl/t-fzSSWfsS1l 
25. Peuters https://we.tl/t-RQzNKiArt1 
26. Dinsdag 16.00 uur Hip Hop groep 5, 6 en 7 https://we.tl/t-EGgpyaG0lH 
27. Maandag 16.30 uur Kleuterdans https://we.tl/t-RFWxtOfIM6 
28. Zaterdag 10.15 uur Streetdance groep 4, 5 en 6 https://we.tl/t-fa2L2rnC6b 
29. Selectie 1 https://we.tl/t-crIEk6WULM 
30. Maandag 16.30 uur Streetdance groep 5, 6 en 7 https://we.tl/t-lemCOL3OBg 
31. Donderdag 15.15 uur Kleuterdans https://we.tl/t-LGx5mQYCVV 
32. Vrijdag 15.30 uur Streetdance groep 4 en 5 https://we.tl/t-ywYc2TBHGz 
33. Maandag 15.30 uur Streetdance groep 3, 4 en 5 https://we.tl/t-Fb2uTNQ2qD 
34. Dinsdag 18.00 uur Modern groep 6, 7 en 8 https://we.tl/t-B652g1IXBX 
35. Finale https://we.tl/t-1350MLJOsU 
Achter de schermen https://we.tl/t-zxEXQozSob 
Podiumfoto’s en achter de schermen van Edwin https://we.tl/t-XmWXcalUzY

 

Show B

Alle foto’s van Show B in 1 keer downloaden (Let Op: Groot bestand van 6,3 GB) https://we.tl/t-ETiHtvmzKF
Groeps- en podiumfoto’s van Monique Bouw Fotografie https://we.tl/t-GPWWnyDah4
1. Selectie 1, 2, 3 en 4 https://we.tl/t-3l5GN4In8j 
2. Woensdag 20.30 uur Modern/Jazz https://we.tl/t-53bmlI0UNv 
3. Woensdag 18.30 uur Streetdance groep 6, 7 en 8 https://we.tl/t-ZuR5Z9TC7f 
4. Selectie 1 https://we.tl/t-MBtOz8CISt 
5. Woensdag 19.00 uur Spitzen tieners https://we.tl/t-heVgWUrDG4 
6. Maandag 17.30 uur Streetdance groep 7, 8 en VO1 https://we.tl/t-Ipnw70KJ9C 
7. Vrijdag 19.30 uur Streetdance tieners 14+ https://we.tl/t-6hNCiRmjAF 
8. Maandag 19.30/20.30 uur Streetdance niveau 1 + 2 (duo) https://we.tl/t-QiGoqpc1ia 
9. Dinsdag 17.00 uur Hip Hop groep 8, VO1 https://we.tl/t-pAvojLS2FD 
10. Maandag 19.30 uur Jong Volwassenen gevorderd https://we.tl/t-JldJsnjaN9 
11. Woensdag 18.00 uur Klassiek ballet tieners 12+ https://we.tl/t-EhJ53m2GwH 
12. Selectie 4 https://we.tl/t-QzNerreVGH 
13. Maandag 18.45 uur Zumba+ https://we.tl/t-vJGjUFqGrn 
14. Vrijdag 18.30 uur Streetdance tieners 12+ https://we.tl/t-zOnrg9jltd 
15. Dinsdag 19.00 uur Modern tieners 13+ https://we.tl/t-QPRKi7tl2h 
16. Vrijdag 17.30 uur Streetdance groep 7 en 8 https://we.tl/t-6fQ8u0xZGk 
17. Selectie 3 https://we.tl/t-ZBhKaJibP6 
18. Maandag 18.30 uur Streetdance tieners 14+ https://we.tl/t-6xLR4BdWnK
19. Maandag 18.15 uur Dansmix 12+ https://we.tl/t-b2kuYl4SxR 
20. Dinsdag 17.00 uur Hip Hop groep 8, VO1 https://we.tl/t-eD9ka2HVtE 
21. Maandag 20.30 uur Streetdance niveau 2 https://we.tl/t-5yiwGTaI9m 
22. Dinsdag 18.00 uur Hip Hop tieners 14+ https://we.tl/t-vYF5AAHsUv 
23. Woensdag 20.30 uur Modern/Jazz https://we.tl/t-yda1fhqkpY 
24. Selectie 1 https://we.tl/t-3zvogkINrf 
25. Vrijdag 19.30 uur Streetdance tieners 14+ https://we.tl/t-DlpzSTaCgP 
26. Maandag 17.30 uur Streetdance groep 7, 8 en VO1 https://we.tl/t-xgX9dTj7is 
27. Maandag 19.30 uur Streetdance niveau 1 https://we.tl/t-8UAb5ArnNa 
28. Woensdag 18.00 uur Klassiek ballet tieners 12+ https://we.tl/t-NYQIempMjQ 
29. Dansmix, Streetdance groep 6,7 en 8 en Selectie 1 https://we.tl/t-3BokLZRQI5 
30. Vrijdag 17.30 uur Streetdance groep 7 en 8 https://we.tl/t-W12CpXEwah 
31. Maandag 18.30 uur Streetdance tieners 14+ https://we.tl/t-ymEYbRTJ3K 
32. Maandag 19.30 uur Jong Volwassenen gevorderd https://we.tl/t-shIzYmRqZR 
33. Woensdag 18.30 uur Streetdance groep 6, 7 en 8 https://we.tl/t-nh4tvnQiar 
34. Selectie 2 https://we.tl/t-hoKAg1t76o 
35. Maandag 18.45 uur Zumba+ https://we.tl/t-Ky7FdQ0Zd0 
36. Dinsdag 19.00 uur Modern tieners 13+ https://we.tl/t-sojNW5fyl5 
37. Maandag 18.15 uur Dansmix 12+ https://we.tl/t-xB5Mf0iQxX 
38. Vrijdag 18.30 uur Streetdance tieners 12+ https://we.tl/t-6IWJCRnzq1 
39. Dinsdag 18.00 uur Hip Hop tieners 14+ https://we.tl/t-KHmWL1DC9n 
40. Finale https://we.tl/t-vCEXkmNBF3 
Achter de schermen https://we.tl/t-nYI8nJ1Sya